CS.TRZ.RO
Daca nu esti logat da click pe CONECTEAZA, daca nu ai user da click pe INREGISTREAZA, daca vrei doar sa joci adauga la favorite in Jocul tau serverul CS.TRZ.RO
CS.TRZ.RO
Daca nu esti logat da click pe CONECTEAZA, daca nu ai user da click pe INREGISTREAZA, daca vrei doar sa joci adauga la favorite in Jocul tau serverul CS.TRZ.RO
CS.TRZ.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CS.TRZ.RO

TRZ Server
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
cerere grad mai mare B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FF9900_000000_1_1_1
Ultimele subiecte
» cerere unban
cerere grad mai mare Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:33 pm Scris de geo84

» Cerere UNBAN BuzZ!
cerere grad mai mare Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:30 pm Scris de geo84

» cerere grad mai mare
cerere grad mai mare Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:26 pm Scris de geo84

» Unban Twyster
cerere grad mai mare Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:19 pm Scris de geo84

» sunt -eL-eLeMeNt
cerere grad mai mare Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 7:01 pm Scris de alexandru9797

» guess wall sau silent aim
cerere grad mai mare Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 2:57 am Scris de Guess Who d(-_-)b

» Unban Guess Who d(-_-)b
cerere grad mai mare Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 2:54 am Scris de Guess Who d(-_-)b

» unban Spike d(-_-)b
cerere grad mai mare Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 6:01 am Scris de olarugabriel

» cerere unban
cerere grad mai mare Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 6:00 am Scris de olarugabriel

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 cerere grad mai mare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
f3n[O]m3N_[-_-]




Sex : masculin Mesaje : 4
Gloante : 4817
Reputatie : 0
Data de inscriere : 15/03/2011

cerere grad mai mare Empty
MesajSubiect: cerere grad mai mare   cerere grad mai mare Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 8:32 pm

sal sunt GoLd si as vrea sami mariti gradul la god daca se poate pt ca am mai mult de 3 luni.am scris aici la "cerere unban"pt ca in alta parte nush unde.ms

Sus In jos
geo84

geo84


Sex : masculin Mesaje : 58
Gloante : 5068
Reputatie : 15
Data de inscriere : 18/10/2010
Varsta : 39
Localizare : Bucuresti

cerere grad mai mare Empty
MesajSubiect: pentru GoLd   cerere grad mai mare Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:26 pm

Salut GoLd.in primul rand vreau sa iti reamintesc ca cererile nu se fac aici se fac la cereri admine,in al-2-lea rand tin ati aduce la cunostinta ca admin nu mai ai din cauza ca ai incalcat regulamentrul:pe adminul care il ai mai a jucat cineva intr-o zi si in regulament scrie destul de clar ca nu are voie nimeni sa iti intre pe adminul tau si daca a intrat ai ramas fara admin.imi pare rau de tine ca erai baiat bun tocamai vroiam sa iti maresc adminul dar daca ai dat id si pw la altul ca sa intre asta este,regulile sunt reguli.bafta
Sus In jos
 
cerere grad mai mare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere unban
» cerere unban
» cerere unban
» un mare ratat ciupanezu
» Cerere UNBAN BuzZ!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CS.TRZ.RO :: Prima categorie :: Pentru unban intra aici-
Mergi direct la: