CS.TRZ.RO
Daca nu esti logat da click pe CONECTEAZA, daca nu ai user da click pe INREGISTREAZA, daca vrei doar sa joci adauga la favorite in Jocul tau serverul CS.TRZ.RO
CS.TRZ.RO
Daca nu esti logat da click pe CONECTEAZA, daca nu ai user da click pe INREGISTREAZA, daca vrei doar sa joci adauga la favorite in Jocul tau serverul CS.TRZ.RO
CS.TRZ.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CS.TRZ.RO

TRZ Server
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
unban Ombladon d(-_-)b B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FF9900_000000_1_1_1
Ultimele subiecte
» cerere unban
unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:33 pm Scris de geo84

» Cerere UNBAN BuzZ!
unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:30 pm Scris de geo84

» cerere grad mai mare
unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:26 pm Scris de geo84

» Unban Twyster
unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:19 pm Scris de geo84

» sunt -eL-eLeMeNt
unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 7:01 pm Scris de alexandru9797

» guess wall sau silent aim
unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 2:57 am Scris de Guess Who d(-_-)b

» Unban Guess Who d(-_-)b
unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 2:54 am Scris de Guess Who d(-_-)b

» unban Spike d(-_-)b
unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 6:01 am Scris de olarugabriel

» cerere unban
unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 6:00 am Scris de olarugabriel

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 unban Ombladon d(-_-)b

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ombladon d(-_-)b




Sex : masculin Mesaje : 7
Gloante : 4841
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/03/2011

unban Ombladon d(-_-)b Empty
MesajSubiect: unban Ombladon d(-_-)b   unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeMar Mar 08, 2011 2:38 am

-Nick:Ombladon d(-_-)b

-Ip:85.121.148.48

-Data:07.03.2011

-ora:20:30

-Motiv:deci nu este prima oara cand ma trezesc cu ban degeaba , ma conectez frumos pe server , apuc sa fac si eu 5 frage cand dintr`o data ma trezesc cu ban , fara nicio poza , blind sau mai stiu eu ce , nici macar nu stiu ce admin mi-a dat banul , insa am vazut 2 admini online , pes si patrunjel .

-Adminul care ti a dat ban: -
-A facut poze:NU
-Le a cerut:NU

-Discursul tau: Doresc scoaterea banului deoarece a fost dat total aiurea fara nici un motiv/dovada , nu este prima data ... mi-ati facut poze de N ori de fiecare data le-am trimis si ati constatat ca nu am cod , va rog sa cititi cu atentie si adminul care mi-a dat ban sa vina aici cu argumente , mersi anticipat .
PS: scuzati modul in care am postat dar nu am gasit un model de urmat pe forum si am postat dupa modelul meu .
Sus In jos
olarugabriel
Admin
olarugabriel


Sex : masculin Mesaje : 105
Gloante : 5193
Reputatie : 16
Data de inscriere : 29/09/2010
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

unban Ombladon d(-_-)b Empty
MesajSubiect: Re: unban Ombladon d(-_-)b   unban Ombladon d(-_-)b Icon_minitimeMier Mar 09, 2011 7:37 pm

din moment ce nu au nici o dovada adminii iti voi scoate banul
Sus In jos
https://cstrz.forumgratuit.ro
 
unban Ombladon d(-_-)b
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere unban
» cerere unban
» unban Spike d(-_-)b
» Unban Guess Who d(-_-)b
» unban duracel

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CS.TRZ.RO :: Prima categorie :: Pentru unban intra aici-
Mergi direct la: