CS.TRZ.RO
Daca nu esti logat da click pe CONECTEAZA, daca nu ai user da click pe INREGISTREAZA, daca vrei doar sa joci adauga la favorite in Jocul tau serverul CS.TRZ.RO
CS.TRZ.RO
Daca nu esti logat da click pe CONECTEAZA, daca nu ai user da click pe INREGISTREAZA, daca vrei doar sa joci adauga la favorite in Jocul tau serverul CS.TRZ.RO
CS.TRZ.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CS.TRZ.RO

TRZ Server
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
un mare ratat ciupanezu B_160_400_0_FFFFFF_C5C5C5_FF9900_000000_1_1_1
Ultimele subiecte
» cerere unban
un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:33 pm Scris de geo84

» Cerere UNBAN BuzZ!
un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:30 pm Scris de geo84

» cerere grad mai mare
un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:26 pm Scris de geo84

» Unban Twyster
un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeDum Iun 05, 2011 3:19 pm Scris de geo84

» sunt -eL-eLeMeNt
un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeMier Apr 20, 2011 7:01 pm Scris de alexandru9797

» guess wall sau silent aim
un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 2:57 am Scris de Guess Who d(-_-)b

» Unban Guess Who d(-_-)b
un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeSam Apr 16, 2011 2:54 am Scris de Guess Who d(-_-)b

» unban Spike d(-_-)b
un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 6:01 am Scris de olarugabriel

» cerere unban
un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 6:00 am Scris de olarugabriel

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

 

 un mare ratat ciupanezu

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mafiotu777

Mafiotu777


Sex : masculin Mesaje : 9
Gloante : 4929
Reputatie : 0
Data de inscriere : 27/11/2010
Varsta : 38
Localizare : bucuresti

un mare ratat ciupanezu Empty
MesajSubiect: un mare ratat ciupanezu   un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeMar Ian 04, 2011 2:39 pm

dami si mie unban ca sa pot intra pe servar ca mia dat ciupanezu ban dar nu si motivu de ce ? ast pa pa
Sus In jos
Ciupan3zu
Admin
Ciupan3zu


Sex : masculin Mesaje : 13
Gloante : 4987
Reputatie : 3
Data de inscriere : 29/09/2010
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti

un mare ratat ciupanezu Empty
MesajSubiect: Re: un mare ratat ciupanezu   un mare ratat ciupanezu Icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 1:25 am

Pai hai sa iti zic eu cum sta treaba pe serv asta ma puta cu urechi ... Invata sa adminezi si atunci sa stai de vb cu mine ....Sa iti zic si de ce ai ban pe serv pai sa incepem in data de 27 la ora 21 ereai pe serv si eream 6 vs 6 pe harta fy_snow, pe serverer erea un player numit 1..Banana ai dat blind si te-ai pus in fata lui si il atacai cu cutitu asteptant sa te omoare ...
2.. Am dat la vote de_dust2 si de_train si tu fara vot de asemea ai bagat o infectie de harta cu awp ...
3.. Tu si nimeni de pe serv nu are voie se dea comanda peste OWNER sau peste un grad de admin mai mare ca el ...
Mai vrei ca ma doare mana si mai este ceva sa inveti sa vb puta
Sus In jos
https://cstrz.forumgratuit.ro
 
un mare ratat ciupanezu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere grad mai mare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CS.TRZ.RO :: Prima categorie :: Pentru unban intra aici-
Mergi direct la: